Війна, навчання та родина Університету імені Альфреда Нобеля

Ми, весь колектив Університету імені Альфреда Нобеля та кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки, працюємо для майбутнього та теперішнього України.

Наші нинішні студенти будуть працювати на різних посадах, в різних формах бізнесу, можливо навіть, в різних секторах економіки, але точно складатимуть кращу частину сучасної та майбутньої творчої підприємницької сили нашої країни. Багато з наших студентів сьогодні поєднують навчання та роботу, дехто з першого курсу. Під час війни багато ще й здійснюють волонтерську діяльністьМенеджмент та викладачі університету теж працюють на кілька фронтів: забезпечують якісне навчання, поєднують виконання професійних та громадянського обов’язків, підтримку внутрішньо переміщених осіб, в університеті з перших днів агресії лютого 2022 року створено службу психологічної підтримки для всіх, хто її потребує, створено сильний волонтерський рух.

Оскільки навчання здійснюється зі зрозумілих причин в режимі онлайн, на ліцензованій платформі Zoom, можна говорити про навчання більш конкретно, оперуючи статистичними даними, які, сподіваємось, наші читачі найдуть цікавими.

Давайте коротко поглянемо на кілька показників лише за останній тиждень: по-перше, є показники проведення кількості та тривалості занять. Так у період з 11 по 16 квітня 2022 р., кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки посіла перше місце серед інших кафедр за кількістю проведених занять; їх кількість за минулий тиждень становила 187 конференцій у Zoom.

Ми також хочемо зазначити, що ми цінуємо внесок всіх колег у здійснення процесу навчання, і нам дуже приємно бачити Любов Григорівну Бойко, доцента нашої кафедри, серед TOP-10 викладачів за кількістю хвилин у Zoom!

Іншим характерним маркером цього періоду є географія підключень. Зверніть увагу, що попри той факт, що певній кількості учасників освітнього процесу довелося залишити звичні місця проживання, є як внутрішньо переміщені особи, так і такі, які виїхали за межі України, освітній процес триває. Так, на сьогодні платформою Zoom Університету імені Альфреда Нобеля охоплено за минулий тиждень зафіксовано 17 875 підключень з території України, 1 144 підключень з Німеччини, 1 111 – з Польщі, 304 – з Чехії, 282 – зі Сполучених Штатів Америки, 233 – з території Болгарії, 196 – зі Словаччини, 153 – з Іспанії, 138 – з Туреччини та 127 – з території Франції. І це тільки TOP-10 локацій! Не дивлячись ні на що, і викладачі, і студенти не втрачають зв’язку з рідним університетом, продовжують навчати та навчатись, студенти проявляють лояльність і добувають професійну освіту навіть попри те, що мають безліч пропозицій та програм підтримки від закордонних закладів освіти.

Ми вдячні нашим студентам, що вони залишаються з нами, адже знають, що в Університеті імені Альфреда Нобеля – сучасна, якісна та чесна освіта, і дуже чуйне, людське ставлення до кожного члена нашої родини.

Сумарна кількість занять теж нестримно зростає –проводяться додаткові консультації, готуються кваліфікаційні (дипломні) роботи, здійснюються наради та відбувається взаємодія зі школярами, абітурієнтами, зустрічі студентів та бізнесу.

Життя триває, і ми вийдемо з цієї війни з перемогою!