Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Студенти – це одна із найпрогресивніших верств суспільства за всіх часів. Їх сміливість та жага до постійного втілення новаторських ідей та до істинних ідеалів свободи неодноразово ставала взірцем для загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

З перших днів війни сотні студентів пішли до лав тероборони, проявляючи сміливість захищаючи свої міста, а зараз, в окопах на передовій борються за кожного українця та наближають перемогу. Тисячі студентів зараз допомагають у складі волонтерів, навчаються та паралельно працюють, підтримуючи економіку. Саме студенти створюють майбутнє України!?

Бажаємо студентам завжди бути переможцями, не втрачати духу свободи, бути прогресивними та впевнено дивитися у завтрашній день!

Разом переможемо!?