Вітання з перемогою в Регіональній олімпіаді з англійської мови для студентів 1-2 курсів нефілологічних спеціальностей

19 квітня 2024 р. на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулася ця олімпіада, у якій змагалися студенти нефілологічних спеціальностей провідних закладів вищої освіти Дніпровського регіону.

Щиро вітаємо наших студентів 2 курсу спеціальності "Міжнародні економічні відносини (англомовна програма)" з високими результатами й призовими місцями в Регіональній студентській олімпіаді з англійської мови!

Три учасники від Університету імені Альфреда Нобеля взяли участь в цьому конкурсі й усі три серед переможців: Юркова Карина посіла 1-ше місце, а Боровський Денис і Райчук Данило - 2-ге місце!

Чудовий результат! Пишаємося нашими студентами й бажаємо успіхів, натхнення й нових звершень!