Воркшоп щодо підготовки до складання міжнародного екзамену з англійської мови IELTS

Конкурентною перевагою сучасного вітчизняного фахівця на міжнародному ринку праці є, безумовно, вільне володіння англійською мовою. Здобувачі Університету імені Альфреда Нобеля підтверджують свої знання англійської, отримуючи сертифікати таких міжнародних іспитів як IELTS, FCE, CAE, TOEFL. Проте підготовка до кожного з них є специфічною і вимагає ретельності та послідовності від здобувачів та викладачів, які готують до складання цих іспитів.

7 березня 2024 р. відбувся воркшоп присвячений підготовці до написання есе в рамках складання іспиту IELTS, який є одним з найпопулярніших як у сфері освіти, так і серед роботодавців. Тренеркою була старший викладач кафедри іноземних мов Університету імені Альфреда Нобеля Гайдар В.П.

Інтерактивний формат воркшопу дозволив залучити всіх учасників до обговорення й на практиці опанувати ключові особливості й вимоги до виконання цього письмового завдання.

Департамент дидактики щиро вдячний Гайдар В.П. за корисний воркшоп і готовність поділитися практичними порадами й експертною думкою!