Вручення дипломів доктора філософії

В Університеті імені Альфреда Нобеля високо цінують наукові досягнення. Саме тому дипломи докторів філософії було урочисто вручено випускникам аспірантури Університету імені Альфреда Нобеля на засіданні ректорату.

5 випускників працювали над дисертаціями та успішно їх захистили в цьому році. Слід зазначити, що серед випускників аспірантури був і перший іноземний здобувач, який працював та захистив дисертацію в Університеті імені Альфреда Нобеля, тому й здобув диплом доктора філософії.

Вітав молодих науковців та вручав дипломи особисто ректор Університету імені Альфреда Нобеля Сергій Холод.

Молоді науковці своєю чергою звернулися до Наталії Волкової, завідувача кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи, керівника програми PhD з педагогіки, яку пропонує Університет імені Альфреда Нобеля, зі словами щирої подяки за допомогу у наукових дослідженнях та мотивацію.