conference-marketing

XV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів» відбулася на кафедрі міжнародного маркетингу 18 квітня 2024 року, за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації.

Цей захід, відбувся у форматі онлайн-конференції та зібрав доповідачів з різних країн та регіонів, які ділилися результатами своїх досліджень та ідеями з аудиторією.

Партнерами проведення конференції виступили: Університет прикладних наук Людвігсхафену на Рейні (Німеччина); Університет Чорногорії, факультет морської справи, Котор (Чорногорія); Університет Рієки, Факультет економіки та бізнесу (Хорватія); Кіпрський інститут маркетингу (Кіпр); Європейський соціально-технологічний університет (Польща).

Під час конференції було представлено багато нових підходів та інноваційних ідей, які можуть бути корисними для практичного застосування у сфері маркетингу. Виступили як вже відомі вчені, так і молоді дослідники, що створило плідний обмін думками. Учасники активно обговорювали питання, пов'язані з розвитком маркетингових стратегій, а також впливом глобальних тенденцій на сучасні бізнес-процеси.

ТЕЗИ ДОПОВІДЕЙ

XV Міжнародна науково-практична конференція стала важливою подією для молодих вчених та студентів, що сприятиме подальшому розвитку наукових досліджень у галузі маркетингового управління.

Кафедра міжнародного маркетингу щиро вдячна учасникам конференції за активність та змістовні доповіді та бажає подальших творчих успіхів.