Захоплива зустріч студентів-менеджерів з Даниїлом Бернером

• Що таке GameDev і з чого почати власний проєкт у цій індустрії?
  • Як побудувати успішний стартап і знайти інвесторів?
  • Хто має бути в команді та як правильно керувати людьми на всіх етапах процесу?

Ці та багато інших важливих питань обговорювалися під час зустрічі 30 вересня між студентами 2-3 курсів спеціальності "Менеджмент" та досвідченим керівником IT-компаній, Даниїлом Бернером. Він поділився власним досвідом управління в GameDev, дав практичні поради з управління бізнесом, залучення інвесторів та розвитку інноваційних продуктів.

Наш гість також розповів про важливість правильної комунікації між членами команди, ролі лідерства та мотивації, а також про те, як правильно використовувати різні підходи до управління проєктами. Особливу увагу було приділено питанням створення бізнес-стратегії, організації робочих процесів і пошуку ресурсів для фінансування стартапів.

Це була лише перша з багатьох цікавих зустрічей і майстер-класів, які ще попереду!