Засідання студентського об’єднання з якості вищої освіти

21 березня 2024 р. відбулось чергове засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти. Запрошеним спікером була Мухіна А.В. – керівник загального деканату Університету імені Нобеля

Під час засідання було надано вичерпну інформацію щодо принципів роботи загального деканату, проаналізовано основні питання, які пов’язані зі зверненнями здобувачів Університету до цього структурного підрозділу, роз’яснено багато процедур, які слід оформити документально (індивідуальний графік навчання, зміна форми навчання або спеціальності, перезарахування дисципліни або проходження повторного курсу вивчення дисципліни тощо).

Було наголошено на необхідності формалізації всіх питань, про що йдеться у відповідних пунктах Положення про організацію освітнього процесу.

Керівник загального деканату надала низку практичних порад для коректного оформлення документів та навела приклади реалізації цих порад на практиці.

Департамент дидактики щиро вдячний всім учасникам заходу за активну участь.