Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

Здобувачі освітньої програми маркетинг скористалися міжнародними можливостями

Весняного навчального семестру 2020-2021 н.р. здобувачі освітньої програми "Маркетинг" вирішили підкорити Європу та провести семестр в європейських закладах вищої освіти. Адже Університет імені Альфреда Нобеля пропонує унікальні міжнародні можливості для здобувачів освітніх програм: грантові програми мобільності та ексклюзивну програму "Семестр за кордоном", коли студенти можуть навчатися впродовж семестру в університеті-партнері.

Анастасія Хоменко, яка другий рік навчається на англомовній освітній програмі "Marketing", виграла стипендію за програмою міжнародної мобільності Erasmus+. Наразі вона навчається в Академії Леона Козьмінського (Варшава, Польща).

"Зараз я навчаюся в Академії Леона Козьмінського, що посідає місце у ТОП польських закладів вищої освіти. Спрямування Академії - економіка та бізнес-освіта, тому мені, як маркетологу, навчатися тут не лише приємно, а надзвичайно корисно. Чесно, після року навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля, не можу сказати, що бачу велику різницю у якості вищої освіти. Мені подобається усвідомлювати, що якість освіти в Університеті імені Альфреда Нобеля дійсно європейська." - написала Анастасія на своїй сторінці в Instagram.

Валерія Степанович, яка також другий рік навчається на англомовній освітній програмі "Marketing", та Єва Кучугурна, яка другий рік вивчає "Маркетинг: Рекламу та бізнес комунікації", проводять семестр в Хорватії та навчаються у Рієцькому університеті, третьому найбільшому університеті Хорватії.

Ганна Петренко, яка також другий рік навчається на англомовній освітній програмі "Marketing", наразі перебуває в іспанському місті Кадіс за програмою семестр за кордоном та навчається в Universidad de Cádiz.

Валерія, Єва та Ганна поїхали за програмою "Семестр за кордоном" - це унікальна програма для здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля, яка дає можливість провести семестр в університеті-партнері, а оплачувати лише дорогу та проживання. Цією можливістю вже скористалися багато здобувачів і не раз.

Всі оцінки за навчання в європейських університетах буде занесено у додаток до диплома дівчат, тому дипломи у них будуть конкурентними, тобто будуть на порядок відрізнятися від дипломів інших випускників, бакалаврів з маркетингу.

Бажаєте скористатися міжнародними можливостями, які пропонує Університет імені Альфреда Нобеля? Завітайте до кабінету 2601 та дізнайся про всі доступні програми та стипендії для здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля!

А маркетинг вивчайте в Університеті імені Альфреда Нобеля! Освітня програма "Маркетинг" має цілий ряд вагомих переваг і минулого року опинилася на першому місті у Дніпрі за кількістю здобувачів, які були зараховані на контракт. Крім цього, здобувачі освітньої програми "Маркетинг" Університету імені Альфреда Нобеля, як бачите, мають багато міжнародних можливостей.

Фото надала Єва Кучугурна

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52