Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

Зустріч розмовного клубу "Share & Care" на тему волонтерства

З початком війни тема волонтерства стала актуальною як ніколи. Волонтерство є одним із методів допомоги суспільству на різних рівнях та при різних обставинах, який водночас спрямований на розвиток соціальних навичок та отримання цінного досвіду роботи. 

Саме тому 26 квітня 2022 р. викладачі кафедри іноземних мов присвятили зустріч розмовного клубу "Share & Care" зі здобувачами 1-го курсу різних спеціальностей, зокрема "Маркетинг", "Міжнародні економічні відносини", "Менеджмент", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Економіка бізнесу", питанню громадської позиції в цілому та кожного зокрема. 

Так, разом переглянули сучасні відеоролики з різноманітними завданнями, які спонукали слухачів до дискусії та можливості висловити свою думку. Для активних обговорень були залучені онлайн таблиці з різнобічними питаннями стосовно волонтерства та допомоги не тільки під час війни, але й в повсякденному житті в мирний час. Здобувачі шляхом мозкового штурму створили схему асоціацій з волонтерством на інтерактивній дошці Miro, а також ділилися своїм власним досвідом волонтерства. 

Приємно усвідомлювати, що першокурсники не стоять осторонь та активно допомагають в ці непрості для нашої країни часи!

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52