Зустріч студентів (англійською мовою) з представниками UNFPA (Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні)

4 квітня 2024 р. відбулася англомовна зустріч студентів Університету імені Альфреда Нобеля з шанованими спікерками з UNFPA, організована за ініціативи кафедри іноземних мов.

Анна Копала, UNFPA PSEA National Coordinator, і Софія Корнєєва, UNFPA GBV Policy Associate, торкнулися актуальної теми «UNFPA work in Ukraine on prevention and addressing of gender-based and domestic violence». Що таке гендерне й домашнє насилля? Куди звертатися за допомогою в разі необхідності? Які методи боротьби з цією проблемою? На ці й інші питання студенти отримали розгорнуті відповіді під час зустрічі.

Спікерки ознайомили студентів з ключовими аспектами роботи UNFPA по боротьбі з гендерним і домашнім насиллям, з причинами й наслідками цього соціального явища, поінформували щодо головних законодавчих засад з цього питання, поділилися основними досягненнями й ініціативами UNFPA щодо вирішення цієї соціальної проблеми, а також розповіли про можливості працевлаштування в міжнародних організаціях.

Особливу цікавість викликала доповідь щодо роботи спеціально створеного простору для дівчат і жінок "Вільна", в якому надають всебічну допомогу й прихисток тим, хто цього потребує, забезпечуючи необхідний захист, підтримку й розвиток.

Складні часи потребують конструктивних рішень для усунення нагальних проблем, системного підходу й, в першу чергу, людяності по відношенню до оточення. Тож щиро вдячні спікеркам за нагоду отримати корисні знання з цих актуальних питань і долучитися до руху з соціальної підтримки населення України!