Зустріч з Артуром Лупашко, засновником готельного оператора Ribas Hotels Group, Україна

Відбулася довгоочікувана зустріч з Артуром Лупашко, молодим та успішним українським підприємцем, який поділився зі студентами програм «Готельно-ресторанний бізнес» та «Туризм» Університету імені Альфреда Нобеля деякими світоглядними позиціями, на яких побудовано його бізнес.

На сьогодні, у віці 31 року, Артур Лупашко не тільки створив, а й успішно управляє готельним оператором «Ribas Hotels Group», тому доступно і відверто говорив про три кити його бізнес бачення:

• Проявляти повагу, причому рівну повагу до працівників, гостей та власників бізнесу і його партнерів.
  • Завжди навчатися у сферах, у яких бракує знань.
  • Активно працювати в тому напрямі, в якому ти маєш талант.

Студенти дізналися, чому найкраща інвестиція в бізнесі – це інвестиція в людей, в кадри, їх розвиток, як це підвищує їх толерантність та впливає на успішність бізнесу.

Почули поради, як ще під час навчання набратися досвіду від асів в бізнесі; було наведено прекрасний приклад навчання у керівника на волонтерських основах з наступним отриманням досвіду, проявленням кращих особистісних та професійних якостей, до пропозиції посади та цікавої роботи.

Артур повідомив, що в структурі його бізнесу є відділ піклування про гостей та співробітників. Працівники цього відділу телефонують гостей – а також співробітників – та цікавляться, чи все у них добре, та ін.

Було цікаво дізнатися, що в умовах кризи Артур вважає найціннішими особистісними здобутками – свою репутацію, свої знання і досвід. Маючи їх, можна почати знову і розвиватися знову. Тому, на його думку, про них треба дбати з самого початку ведення бізнесу і постійно.

Артур Лупашко порекомендував студентам ресурси, які можуть бути корисними для розширення та поглиблення знань про індустрію гостинності – YouTube: www.youtube.com/c/RibasHotelsGroup, подкасти: https://anchor.fm/ribas-hotels-group та запросив підписатися на його сторінки на без вагань ставити запитання www.Instagram.com/artur_lupashko www.facebook.com/artur.lupashko

І ще, Артур порадив студентам читати – наприклад «Four Seasons» Ізадора Шарпа, «Ritz Carlton» Хорсте Шульца.

Наприкінці зустрічі студенти ставили різні запитання – від перших кроків у бізнесі до назви готелю.

Ми домовились продовжити співпрацю з готельним оператором Ribas Hotels Group, заснованим паном Артуром, в межах зустрічей, на які запрошуються наші студенти щотижня, та подальших зустрічей з менеджерами компанії. Зараз ведеться обговорення Меморандуму про співпрацю між готельним оператором Ribas Hotels Group та Університетом імені Альфреда Нобеля, адже ми прагнемо якомога раніше сконтактувати наших здобувачів програм «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» з бізнесом.