Зустрічі кафедри менеджменту з фахівцями-практиками продовжуються!

01 березня студенти спеціальностей «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування» та інших взяли участь у зустрічі з представниками Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Валерієм Юрійовичем Леоновим, Інною Леонідівною Тихоненко, Манушак Валеріївною Осиповою на тему «Діяльність ФОП: як зареєструватися та яку систему оподаткування обрати».

Шановні гості відповіли на численні запитання студентів:

• Як обрати при створенні власного бізнесу – що краще: спрощена чи загальна система?
  • Як правильно переходити з однієї на іншу групу оподаткування?
  • Коли ФОП закривається, яка процедура?
  • Як часто проводяться перевірки ФОПів?
  • Які види діяльності заборонено ФОПам?
  • Які є вимоги щодо звітності та обліку ФОП?
  • В яких випадках ФОП не буде сплачувати єдиний податок та ПДФО?
  • Що таке ПРРО і чи повинен ФОП його застосовувати?
  • Яке обмеження по доходу у 1-4 групи спрощеної системи
  • Яка процедура оформлення ФОП?
  • Як перевіряють, чи один вид діяльності провадиться ФОП першої групи, чи декілька?
  • Які є особливості оподаткування ІТ-сфери в Україні?
  • Що краще обрати: ФОП чи ТОВ?
  • Як сплачують податки ФОП у соцмережах, наприклад, магазин онлайн?
  • Чи існують пільги щодо оподаткування для ФОП?
  • Які штрафи та санкції передбачені за порушення податкового законодавства для ФОП?
  • Що робити підприємству, якщо інша сторона ФОП загубила документи – транспортні, накладні, чеки?
  • Питань було так багато, що деякі з них стануть темами для наступних зустрічей, наприклад:
  • Що планує ДПС в сфері цифровізації, які є цифрові можливості?
  • Які переваги та недоліки податкової системи, що існують у нашій країні, порівняно зі світовими стандартами та кращими практиками інших країн?
  • Які стратегії використовуються для боротьби з податковими ухиляннями та уникненням оподаткування? Як можна забезпечити більш ефективне використання ресурсів податкової служби для попередження таких випадків і забезпечення дотримання законодавства з оподаткування?

Висловлюємо щиру подяку представникам Головного управління ДПС у Дніпропетровській області за цікаву тему і насичене спілкування! Чекаємо наступних зустрічей!