Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Нам 25 років

kuchma

З виступу Леоніда Кучми, Президента України (1994-2005), з нагоди 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля під час традиційного вручення іменних стипендій Президентського фонду Л.Д. Кучми «Україна» студентам Університету 21.09.2018)

logon

21 вересня 2018 р.

Унесені вітром» знову зустрічаються в alma mater! Ювілейна лекція професора Анатолія Олександровича Задої

Сонячний день 21 вересня 2018 року - особлива дата славної історії Університету імені Альфреда Нобеля. А почався він, як і 25 років тому, з лекції професора Анатолія Олександровича Задої.

lec5

lec6

Її слухачами цього разу були першокурсники і випускники, а також почесні гості Університету. У кожного з них - своя історія і свій початок взаємин з alma mater... Але схвильована розповідь одного з засновників про перші кроки майбутнього Університету, який розпочинався з маленької команди однодумців у трьох орендованих приміщеннях, і з великої віри в успіх та світове визнання майбутнього приватного вишу! - нікого з присутніх не залишила байдужими.

lec1

lec2

«ЧОГО І ЯК ТРЕБА НАВЧАТИСЯ, ЩОБ ДОСЯГТИ УСПІХУ?» - обидві лінії ювілейної лекції, мотиваційну та історичну, підхопив та продовжив Сергій Іванович Чимшит, один з перших випускників нашого Університету, а тепер - доктор економічних наук, доцент, професор кафедри «Фінанси та економічна безпека» ДНУЗТ імені Академіка В.А. Лазаряна.

lec3

Теплим та змістовним було подальше реальне та віртуальне спілкування нинішніх студентів та викладачів з випускниками різних років, зокрема, з Валентиною Курдюковою, магістром філології (випуск 2004 року), а нині - підприємцем, учасником та організатором численних міжнародних проектів, блогером i.culture.blog, яка тільки-но пробігла марафон у Берліні, та з іншими гостями...

Вручення стипендій благодійного фонду Л.Д. Кучми «Україна»

21 вересня 2018 року за багаторічною традицією в Актовій залі Палацу студентів нашого Університету відбулось урочисте вручення стипендій Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» 5 студентам Університету імені Альфреда Нобеля.

Щорічно з 2004 року за Програмою підтримки обдарованої молоді в Україні, Президентський Фонд "Україна" присуджує іменні стипендії студентам 5 провідних вишів з різних регіонів України, серед яких вже протягом 10 останніх років – студенти Університету імені Альфреда Нобеля, єдиного у стипендіальному списку нагороджуваних приватного університету. Це підкреслив у своєму вітальному слові Сергій ХОЛОД, ректор Університету імені Альфреда Нобеля.

Відео

stip1

Цього року стипендії Фонду за рекомендацією Вченої ради Університету імені Альфреда Нобеля отримали студенти різних спеціальностей нашого Університету: Микола Булгак, Анна Лушникова, Орина Селезньова, Максим Чобіт і Анастасія Шведова. Кожному з них було про що звітувати на урочистостях…

Так, Микола Булгак з 2017 року є головою студентського самоврядування Університету імені Альфреда Нобеля. Є патріотом своєї держави, у 2016 р. з нагоди двохріччя Революції Гідності презентував свій короткометражний фільм про Євромайдан. У 2015-2016 рр. брав участь у підтримці бійців 25-ої окремої Дніпровської повітрянодесантної бригади.
Був одним з ініціаторів Звернення від студентства Університету до міжнародних організацій із закликом звернути особливу увагу на потенціал сучасної вищої освіти, і тим самим задекларував Перший Міжнародний День Єднання студентів Європи, Азії, Африки і Латинської Америки (10.05.2018 р.).

На честь багаторічної дружби з нашим Університетом і з нагоди ювілею Леоніду Кучмі президентом Університету імені Альфреда Нобеля Борисом Холодом було вручено від імені Університету імені Альфреда Нобеля унікальну пам’ятну медаль.

stip3

Леонід Данилович Кучма не тільки вручив стипендії і привітав нових стипендіатів, але й відповів на численні запитання студентів

Відкриття муралі "CONSENSUS OMNIUM"

21 вересня 2018 року на розі Січеславської Набережної та вулиці Юліуша Словацького відбулося відкриття унікальної - єдиної в Дніпрі! - кутової модульної муралі CONSENSUS OMNIUM (ЗГОДА ВСІХ). Ця масштабна подія стала кульмінацією святкування 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля.

Відео

mur1

Модульне зображення, яке було задумане майже рік тому, створене у вересні 2018 року Валерієм Лагутенко (краще відомим під ніком ZdesRoy та псевдонімом Валерій Колор), відкрили студенти Університету з різних країн, керівництво Університету, почесні гості.

mur2

Під час відкриття муралі до студентів, гостей, журналістів звернувся автор ідеї – Борис Іванович Холод, засновник і президент Університету імені Альфреда Нобеля, який висловив впевненість у тому, що саме студенти і випускники Університету, яких за 25 років по всьому світу вже майже 38 000! - створюють сучасність та майбутнє нашого Університету, країни і світу. Саме тому символічне дівоче обличчя на муралі складається з кількох модулів з ознаками різних культур…

mur4

murstud

mur8

Про міжнародне визнання Університету і про особливе значення його ініціатив та проектів для розвитку ідеї поєднання світу через освіту і культуру говорили пан Вольфґанґ Мьоссінґер, Генеральний Консул Генерального консульства Німеччини у Дніпрі, а також Валерій Миколайович Цюпа, радник ректора з питань міжнародних проектів та інновацій, член Координаційної ради Кабінету міністрів України з цифрової економіки. Щиро привітали всі присутні і автора муралі …

mur6

muravt

Сподіваємось, що тепер численні побачення та ділові зустрічі мешканці та гості нашого міста будуть призначати «під мураллю на Набережній біля Нобеля».

У нашого міста з’явився свій символ інтернаціонального студентства, яке прагне миру та якісної освіти заради сталого розвитку – сьогодні і у майбутньому.

Новий прапор з оновленим логотипом – флешмоб на честь 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля!

flag1

flag2

21 вересня 2018 року під час відкриття величної муралі CONSENSUS OMNIUM (ЗГОДА ВСІХ) на честь 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля відбувся масштабний флешмоб з розгортанням прапору Університету з оновленим логотипом неймовірних розмірів за участю викладачів та студентів університету усіх спеціальностей з різних куточків світу.

Освіта єднає світ!

Освіта єднає народи!

Університет імені Альфреда Нобеля єднає серця!

Під цими слоганами учасники події разом розгорнули прапор, під яким рідний Університет вирушає у подальший шлях до успіху та розквіту.

flag3

flag4

flag

Розповісти

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52