Результати розгляду звіту Університету про досягнутий прогрес в процесі проходження акредитації AACSB

На черговому засіданні Комітету з якості академічних стандартів заслухали результати розгляду звіту Університету про досягнутий прогрес в процесі проходження акредитації AACSB, а саме: 16 листопада 2023 року відбулось засідання Комітету з первинної акредитації Асоціації з розвитку університетських бізнес-шкіл, на якому було розглянуто Звіт про досягнутий прогрес від Університету імені Альфреда Нобеля. Комітет з первинної акредитації проголосував за схвалення другого Звіту про досягнутий прогрес та запропонував Університету подати третій Звіт про досягнутий прогрес. Слід зазначити, що члени Комітету визнають серйозні виклики, з якими стикається заклад через війну в Україні, при цьому демонструючи постійне вдосконалення своїх зусиль щодо узгодження діяльності зі стандартами AACSB. Комітет також відзначив високий рівень проходження акредитації та неймовірний прогрес, досягнутий незважаючи на ситуацію в Україні.

Також членами Комітету були розглянуті результати моніторингу якості організації самостійної роботи здобувача в Університеті імені Альфреда Нобеля.