Чергове засідання Комітету з якості академічних стандартів

14 травня 2024 року пройшло чергове засідання Комітету з якості академічних стандартів.

Першим питанням, яке розглянуто членами Комітету, присвячене особливостям дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього і наукового процесів в умовах використання нейромереж і штучного інтелекту. З метою утвердження політики академічної доброчесності в Університеті імені Альфреда Нобеля щодо використання в освітньому та науковому процесах нейромереж і штучного інтелекту запропоновані основні підходи та принципи, які планується розміщувати в силабусах навчальних дисциплін.

Друге питання було присвячене розгляду і погодженню освітніх програм, а саме змін та доповнень до них, на підставі рекомендацій акредитаційних агентств, внесених пропозицій від стейкхолдерів, нових запитів сучасного суспільства та ситуації на ринку праці, а також у відповідності до нормативних документів Міністерства освіти і науки України.