23 березня 2018 року відбувся семінар-тренінг для науково-педагогічних працівників Університету за темою: «Microsoft PowerPoint - майстер рівень», який складався з двох частин.
У першій частині семінару-тренінгу, начальник департаменту дидактики Університету імені Альфреда Нобеля, Шкура Ірина Сергіївна розповідала про секрети ефективної візуалізації даних та їх застосування при створенні презентацій у Microsoft PowerPoint. Були розглянуті додаткові можливості Microsoft PowerPoint: створення нелінійних, інтерактивних презентацій, а також презентацій з додаванням об’єктів: відео, аудіо, графіків.
Учасникам семінару-тренінгу були надані корисні інтернет-посилання на створення індивідуальних презентацій з використанням нестандартних шаблонів, пошуку графічних та відео-об’єктів, побудови індивідуальних презентацій з можливістю проведення опитування, вікторин, створення кросвордів, тощо.
На семінарі-тренінгу викладачі кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки доцент, М’ясоїд Г.І. та кафедри економіки та моделювання бізнес-процесів, старший викладач, Чумак Т.В., поділилися своїм досвідом створення інтерактивних презентацій та проведення занять за їх допомогою.
На другу частину семінару-тренінгу були запрошені студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (англомовна програма) та учасники Студентського об’єднання з якості вищої освіти. У розширеній зустрічі взяли участь студенти наступних спеціальностей: "Політологія", «Філологія (мова і література)», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства», «Менеджмент», «Маркетинг», «Соціальна педагогіка». Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти було присвячено навичкам наукового цитування за «Гарвардським стилем», який є найбільш поширеним стилем при оформлені посилань. Момот Володимир Євгенійович, проректор з організації та розвитку наукової та міжнародної науково-освітньої діяльності Університету імені Альфреда Нобеля, д.е.н., професор, розповів викладачам та студентам про «Гарвардський стиль» як один із способів оформлення посилань при написанні робіт академічного характеру та продемонстрував роботу сайту http://www.citethisforme.com/cite/website. Сайт допомагає оформити посилання у списку літератури та в тексті відповідно стандарту.
Департамент дидактики вдячний всім викладачам і членам Студентського об’єднання з якості вищої освіти за активну участь у розширеному семінарі-тренінгу.