🇨🇵 Центр Франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля запрошує 4 березня о 10.35 на Міжнародний вебінар «Рекрутинг персоналу та плинність кадрів у сфері торгівлі. Французький досвід» від

Марії Федорець (Франція),

💬 Мови: французька з перекладом

Переможниця Всеукраїнської Олімпіади з французької мови, випускниця Університету м. Клермон-Ферран (Франція), магістр з управління підприємством, директор міжнародної мережі супермаркетів «Lidl» у Франції, наш запрошений лектор обрала одну з найактуальніших тем у менеджменті сучасного підприємства та готова з вами поділитися власним практичним досвідом та своїм баченням цієї проблеми.

Вебінар організовано за підтримки Федерації «Обмінів Франція-Україна». @fefu_stages

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM. Реєстрація за посиланням.

Посилання на конференцію будуть надіслані вам на електронну скриньку! ✉️

Готуйте ваші запитання та приєднуйтесь до нас!😊