Проєкт Модуль Жан Моне 2023-2026

Федулова Світлана Олександрівна, завідувач кафедри глобальної економіки, доктор економічних наук, професор

Академічний координатор проєкту

Викладач модуля: «Подолання продовольчої та енергетичної криз: торгівля та логістика»

Старший експерт лабораторії міжнародного регіонознавства (Lab-IRS)

Координатор створення віртуального контенту циклу вебінарів для підвищення кваліфікації

e-mail: fedulova.s@ duan.edu.ua

Задоя Анатолій Олександрович, професор кафедри глобальної економіки, доктор економічних наук, професор

Учасник, радник координатора проєкту

Викладач модуля: «Парадигма нової системи європейської безпеки: Європейська безпека і Україна»

Керівник лабораторії міжнародного регіонознавства (Lab-IRS)

Організатор проведення Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

Ключник Руслан Максимович, доцент кафедри глобальної економіки, кандидат політичних наук, доцент

Учасник проєкту

Викладач модуля: «Відносини між Європейським Союзом та США: розуміння майбутнього бачення в світлі нової системи європейської безпеки»

Експерт лабораторії міжнародного регіонознавства (Lab-IRS)

Технічний координатор діджитал продуктів проекту EuSANU

Центр міжнародної діяльності та академічної мобільності.

Влада Карпенко, менеджер проєкту